Vyhledávání

Možnosti odběru a dodání zboží

Osobní odběr

Objednané zboží si můžete odebrat na naší prodejně ve firmě H+K keramické materiály s.r.o., Lubná 16, 270 36 Lubná u Rakovníka. Zboží bude po dohodě termínu připraveno k odběru v prodejní době uvedené na našich webových stránkách v kontaktech. Po vzájemné dohodě může být zboží vydáno i mimo prodejní dobu.

Na prodejně si můžete zboží vybírat přímo bez předchozího objednání.

Odvoz firmou k zákazníkovi

Objednané zboží zavážíme našimi auty do určitých destinací, kdy náklady dopravy rozpočítáme mezi zavážené zákazníky. Více osobní domluva na telefonu 606 349 810 nebo e-mailu info@kerlubna.cz. Minimální hmotnost pro odvoz je 100 kg.

Česká pošta - Balík do ruky (ceny od 1.3.2019)

Formou obyčejného balíku v objednávkovém formuláři kupujícím označeno platba fakturou, kdy platba probíhá bankovním převodem. Soukromé osoby či firmy platbu provedou předem na základě emailem zaslané faktury, po uhrazení odesíláme balík se zbožím. Státní organizace po převzetí balíku, maximálně však do doby splatnosti. Cenu poštovného včetně DPH přeúčtováváme dle platného ceníku České pošty a výši ovlivňuje velikost zásilky (i počet balíků). Při sloučení více balíků na jednu dodací adresu poskytujeme slevu na poštovném.

Formou dobírky na zákazníkem uvedenou přesnou adresu, kdy platba probíhá při předání balíku doručovatelem České pošty. Odesíláme zboží do maximální váhy do 30 kg včetně obalového materiálu (krabice, výplň apod.) Pokud objednané zboží překračuje tuto hmotnost nebo je zboží neskladné, rozdělíme jej do více balíků. Cenu poštovného včetně DPH přeúčtováváme dle platného ceníku České pošty a výši ovlivňuje velikost zásilky (i počet balíků). Při sloučení více balíků na jednu dodací adresu poskytujeme slevu na poštovném.

  • Obalový materiál do 35cm   (velikost S, váha max.do 30kg )                115 Kč/1 balík + 35 Kč dobírkou
  • Obalový materiál do 50cm   (velikost M, váha max do 30kg )              145 Kč/1 balík + 35 Kč dobírkou
  • Obalový materiál do 100cm (velikost L, váha max. do 30kg)               200 Kč/1 balík + 35 Kč dobírkou
  • Obalový materiál do 240cm (velikost XL, váha max. do 30kg)            360 Kč/1 balík + 35 Kč dobírkou
  • NESTANDARD: + 20Kč